Kariyer

Kariyer seçimi tüm yaşamımızı etkilerken, size yol göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Yaşam

Eğitim, hobiler ve sosyal hayatımız. Hepsi değerli, hepsi için birlikte yürüyoruz.

Gelişim

Kişisel ve sosyal gelişim için gerekli olan her tesisi öğrencilerimize sunuyoruz

Bilim & Teknoloji

Geleceği, bugünü yakalayarak değiştirebiliriz. Bilim ve teknolojiyi takip etmek görevimiz.

Hemen Başvurun

Geleceğiniz için hemen karar vermek zorunda olmasanız da hemen adım atmak zorundasınız. Geleceğine yön vermek için adım adım ilerleyeceğin ve doğru yolu bizlerle bulacağın bir eğitim istersen ilk adımı şimdi atabilirsin.

VİDEOLAR

HAKKINDA

Özel İzmir Pancar OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Organize Sanayi Bölgemiz içerisinde yer alan Özel İzmir Pancar OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bölgemiz sanayicisine hizmet vermek üzere açılarak 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında eğitime başlamıştır.

Bölgemizin hizmet alanında 2016 yılında eğitim ve öğretime başlayan Özel İzmir Pancar OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk yıl 600 öğrenci ile başlayan eğitim hayatı daha sonraki yıllarda 1200 öğrenciye kadar ulaşmıştır.

Eğitim programının içeriği Bölge firmalarının ara eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış olan okulda öğrenciler, Anadolu Meslek Programında eğitim almaktadır. Ayrıca okulda bulunan atölyeler de sanayicinin ihtiyacı olan ara elemanı yetiştirmek amacıyla kurs, seminer vb. eğitimler yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel İzmir Pancar OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aşağıdaki alanlarda eğitim vermekte olup sanayicimizin ara eleman ihtiyacını karşılamak için gerek duyulduğunda yeni alan ilaveleri yapabilecek durumdadır.

  • Uçak Bakım
  • Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Alanı
  • Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı (Mekatronik Dalı)
  • Makine Teknolojileri Alanı
  • Yenilenebilir Enerji