“2 Haziran 2022 tarihinde Torbalı Ticaret Odasında, Müteşebbis Heyet Başkanı Abdulvahap OLGUN, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut ÜNLÜSOY, Müteşebbis Heyet Üyeleri ve Bölge Katılımcıları ile birlikte Bölgemizin ilk Genel Kurul toplantısı düzenlendi. Divan Başkanlığını Abdulvahap OLGUN’un yaptığı toplantıda Bölge Katılımcılarının almış olduğu karar gereğince Yönetime Müteşebbis Heyet ile devam edilmesi kararı alınarak, Müteşebbis heyeti seçimi gerçekleştirildi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ünlüsoy 2018-2022 döneminde içerisinde yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak verilen hizmetlere ilişkin uygulanan birim fiyatlarda herhangi bir artış yapılmadan devam edildiğini belirtti. Bölgenin öncelikli olarak otoyol bağlantısı ile ilgili çalışmalarına önem vererek yürüttüğünü vurgulayan Sn.Ünlüsoy gelinen son durumdan ve yapılacak olan çalışmalardan bahsetti.

 

Toplantı katılımcıların görüş ve önerilerini sunması ile devam etti. Ardından Sn. Abdulvahap Olgun Müteşebbis Heyetin hayırlı olması dilek ve temennilerinde bulunarak toplantıyı sonlandırdı.”

Diğer Haberler